Skontaktuj się z nami!
Tel. (22) 290 10 10
Profesjonalne usługi 24 H
https://www.wukofull.pl/uploads/images/monitoring.jpg

Monitoring kanalizacji

Oferujemy profesjonalny monitoring kanalizacji


 

Dlaczego warto monitorować kanalizację?

 

Podgląd tego co dzieje się w rurach kanalizacyjnych ma bardzo duże znaczenie i może pomóc zarówno w utrzymaniu sprawnej instalacji kanalizacyjnej ale też pozwala uniknąć wielu kosztów związanych z wymianą, naprawą lub czyszczeniem rur kanalizacyjnych.

Inspekcja nowo zainstalowanych rur kanalizacyjnych dostarcza informacji na temat tego czy zostały one położone z prawidłowym spadkiem, czy nie zostały przypadkowo zgniecione lub uszkodzone. Częstą przyczyną zgnieceń na rurach kanalizacyjnych instalacji zewnętrznej lub wewnętrznej podposadzkowej jest zagęszczenie gruntu po położeniu rur.

Monitoring rur w miejscach występowania częstych zatorów lub wycieków pozwala na dokładną lokalizację i wykrycie przyczyny powstawania awarii. Monitoring ogranicza koszty związane z usuwaniem awarii kanalizacyjnych poprzez dostosowanie skutecznej metody rozwiązywania problemu. Przegląd instalacji kanalizacyjnych w celu ustalenia stanu rur, pozwala odpowiednio wcześnie reagować na związane z eksploatacją problemy, np.: przerastające korzenie, pęknięcia, osady: tłuszcz, beton, piach itp.

Napisz do specjalisty